Пєсков прокоментував відеозвернення Юлії Скрипаль

Пєсков прокоментував відеозвернення Юлії Скрипаль
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Фото/Відео

Прес-секретар президента Російської Федерації Володимира Путіна Дмитро Пєсков прокоментував заяву доньки колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля Юлії, яку вона вперше зробила після хімічної атаки на неї та її батька в британському місті Солсбері.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні Телеграм-каналу LIFE SHOT.

Як відомо, Юлія Скрипаль заявила, що відмовляється від послуг Росії  і не має намірів отримувати допомогу, яку їй пропонує посольство Росії у Великій Британії. Хоча в довгостроковій перспективі сподівається повернутися в Росію.Пєсков заявив, що в Кремлі не вірять словам Юлії  і навіть піддав сумніву її дієздатність.

“Ми не маємо підстави довіряти і вірити цьому. Ми, як і раніше, не знаємо, в якому стані Скрипаль, не знаємо, чи робилися заяви за власним бажанням або ж під тиском. Де вона, в яких умовах, з ким і які щодо неї дії… наскільки забезпечують її права і наскільки вона дієздатна”, – заявив Пєсков.


Нагадаємо, в британському Солсбері були отруєні колишній офіцер російського ГРУ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія. Сергій і Юлія сходили в ресторан Zizzi і паб The Mill, після чого були знайдені без свідомості на лавці в парку між цими закладами.

Пізніше стало відомо, що дочка Сергія Скрипаля прийшла до тями і змогла розмовляти. Відповідно до недавньої інформації, тепер може говорити і колишній російський шпигун.

Тим часом посол РФ в Лондоні Олександр Яковенко заявив, що в Росії вимагають особистого контакту з колишнім співробітником ГРУ Сергія Скрипалем.

Джерело: Народна Правда