Скільки грошей українці витрачають на продукти: це все пояснює

Скільки грошей українці витрачають на продукти: це все пояснює
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Дослідження Економічного дискусійного клубу, який порівнював витрати європейців та українців на продукти харчування, показало, що громадяни України стали менше витрачати грошей на їжу.

Loading...

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Сьогодні”.

Раніше показник складав 10% від заробітної плати середньостатистичного українця, тепер він зменшився до 9%. Економісти пояснюють це підвищенням мінімальної заробітної плати. Моніторинг цін на найбільш популярні серед українців продукти встановив, що населення стало “інвестувати” менші суми у їжу в порівнянні з минулим роком.

Найбільшим попитом у продуктовому магазині користуються м’ясо різних видів, крупи, овочі, фрукти та хліб. Дослідження торкнулося 7 країн світу. Окрім українців, автори проекту порахували витрати на харчування для білорусів, поляків, росіян, угорців, французів, іспанців. Українці, виявилося, витрачають на їжу більше фінансів, ніж представники інших країн.


Скільки грошей українці витрачають на продукти: це все пояснює


Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, квітні в Київській області зросли ціни на хліб, птицю, молоко, яловичину, варені ковбаси і масло вершкове. На яйця, цукор, соняшникову олію та гречку ціни знизилися. 

Додамо, що стало відомо, як зміняться ціни на основні продукти харчування в Україні. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...