Фірма з кримінальнім минулим побудує на Яворівському полігоні учбовий комплекс

Фірма з кримінальнім минулим побудує на Яворівському полігоні учбовий комплекс
Автор Марія Петренко в Економічна правда/Новини

Податкова підозрює компанію у несплаті податків у особливо великих розмірах.

Loading...

Про це повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА”.

Військова частина А4150 Яворівський полігон за результатами проведення тендеру уклала угоду на будівництво навчального місця «Бій в населеному пункті». Вартість проведення будівельних робіт склала майже 39,5 млн гривень. Торги проводились по переговорній процедурі закупівлі у одного учасника, тобто не було конкуренції і зниження ціни. Переговорна процедура проводилась за для потреб оборони. Договір на будівництво уклали 22 травня. Про це повідомляється у системі електронних закупівель «Прозорро».

Перемогу отримало ТОВ «БК-Будгруп» з Києва, яке належить мешканцям столиці Анатолію Волкову та Михайлу Довганичу. Останній також є директором і власником ТОВ Люксфуд та ТОВ Уксі.

Цікаво, що переможець тендеру ТОВ «БК-Будгруп» фігурує у матеріалах криминального провадження 32015100000000257.

Податкова підозрює ТОВ «БК-Будгруп» у тому, що вони проводили фінансово-господарські операції з підприємствами з ознаками фіктивності, в результаті чого був сформований незаконний податковий кредит, а бюджет не доотримав трохи більше 5,5 млн грн податків.

«Таким чином встановлено, що у протиправної схеми з ухилення від сплати податків у галузі будівництва (основний вид діяльності: 41.20 – будівництво житлових і нежитлових будівель) задіяні підприємства ТОВ «Укрсіб» (код 38612715), ТОВ «Уксі» (код 40112961), ТОВ «БК-Будгруп» (код 39662835), ТОВ «БК Інтербау» (код 40079926), які підконтрольні одній особі (групі осіб) та діють згідно розробленого механізму протиправної мінімізації податкових зобов’язань за результатами здійснення власної фінансово-господарської діяльності, шляхом використання послуг підприємств з ознаками фіктивності для документального оформлення безтоварних операцій, та подальшій реєстрації (перереєстрації) на підставних осіб для приховування реальних обставин діяльності та місцезнаходження первинних документів, необхідних державним контролюючим органам для встановлення дійсних фінансово-господарських зобов’язань підприємств», – зазначається у ухвалі Солом’янського районного суду Києва.

 

Володимир Сіляков

Джерело: Народна Правда
загрузка...