Померла четверта людина на Місяці, астронавт Алан Бін

Померла четверта людина на Місяці, астронавт Алан Бін Фото: "NASA"
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У США, в Х’юстоні, у віці 86 років пішов з життя астронавт Алан Бін, який був четвертою людиною, що ступила на поверхню Місяця.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на CNN.

Loading...

“Алан був найсильнішою і найдобрішою людиною, яку я колись знала. Він був любов’ю мого життя, і я дуже сумую”, – сказала його дружина Леслі Бін.

Вона додала, що він помер “мирно … оточений тими, хто його любив”.

Колишній космонавт захворів два тижні тому під час подорожі в Форт-Уейн, штат Індіана.

Алан Бін народився 15 березня 1932 року в місті Уілер, штат Техас. Бін був експериментальним льотчиком у Військово-морському флоті США, коли NASA вибрало його і 13 інших осіб в жовтні 1963 року для навчання, щоб стати третьою групою космонавтів.


Померла четверта людина на Місяці, астронавт Алан Бін


Його перша місія в космос відбулася в листопаді 1969 року в складі екіпажу Аполлон-12. Він став четвертим чоловіком і одним з усього лише 12 в історії, які ходили поверхнею Місяця.

“В цілому, Бен провів 69 днів, 15 годин і 45 хвилин в космосі, включаючи 31 годину і 31 хвилину на поверхні Місяця”, – йдеться в некролозі.


Нагадаємо, дослідження місячного грунту на новосибірському джерелі синхротронного випромінювання підтверджують, що американські астронавти дійсно висаджувалися на Місяці.

Джерело: Народна Правда
загрузка...