Сила в правді

Навігація
Головна Новини Повітряні "пробки" назвали винуватцями аномальної погоди

Повітряні “пробки” назвали винуватцями аномальної погоди

Повітряні “пробки” назвали винуватцями аномальної погоди
в Новини/Соціальна правда

Вчені з університету в Чикаго дійшли висновку, що аномальні погодні явища виникають через повітряні “затори”, які з’являються в атмосфері Землі. Раніше явище блокування струменевих течій дослідники не могли пояснити.

Про це повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Обозреватель”.

Вперше описав феномен струменевих потоків повітря американський метеоролог Карл Россбі. Він зафіксував сильні потоки вітру, які досягали до 50 кілометрів за секунду. Виявилося, що вони виникають у тропосфері або нижній стратосфері, рухають вертикально та горизонтально, а також можуть різко зупинятися.

Вчені знайшли взаємозвязок погодних явищ та повітряних потоків, які можна порівняти з заторами на автомобільних дорогах. Вони створили математичну модель, яка описала інтенсивність хвильових явищ, швидкість потоку та виникнення аномальних петель. Виявилося, що хвильова активність призводить до появи повітряних “заторів”.


Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, у ніч на неділю, 27 травня, у Великобританії зафіксували масштабний шторм із сильним грозовим дощем. Співробітники BBC Weather стверджують, що у небі над півднем країни прокотилося щонайменше 15 тисяч блискавок. 

Нагадаємо, що дослідники встановили, що 1 та 2 червня українців будуть очікувати потужні магнітні бурі. Перший день літа буря буде слабкою, але вже 2 червня вона досягне рівня G2. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: