Яку пенсію отримують українські екс-президенти: жаліються, що мало

Яку пенсію отримують українські екс-президенти: жаліються, що мало
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Міністр соціальної політики Андрій Рева зазначив, що колишні президенти не мають пенсійного забезпечення. На його думку, цю “проблему” варто вирішувати на законодавчому рівні, оскільки необхідно запровадити фінансову допомогу для екс-лідерів країни до кінця життя.

Loading...

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Обозреватель”, міністр розповів про розмову з першим президентом України Леонідом Кравчуком, який звернув його увагу на цю деталь, яку вважає несправедливою. При цьому екс-господарі Банкової, окрім Віктора Януковича, отримують пенсійні виплати як колишні народні депутати.


Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, пенсійна реформа в Україні продовжує набирати обертів. Так, вже з початку 2019 року в країні повинен почати працювати другий рівень пенсійної системи, суть якого полягає в тому, що кожен українець (або роботодавець від його імені) з зарплати буде відраховувати певну суму на державний рахунок, з якого на пенсії можна будеотримувати додаткові виплати. Зараз експерти відзначають, що солідарна система себе давно вичерпала і потребує реформування, але впровадження другого рівня тільки погіршить ситуацію. 

Додамо, що віце-прем’єр-міністр Павло Розенко заявив, що Пенсійний фонд України затримав соціальні виплати у зв’язку зі змінами та уніфікацією графіка виплат. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...