Дарують мирне життя: Порошенко привітав українських воїнів з днем учасників операцій ООН

Дарують мирне життя: Порошенко привітав українських воїнів з днем учасників операцій ООН
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Президент України Петро Порошенко привітав українських миротворців із Міжнародним днем учасників операцій ООН із підтримання міжнародного миру та безпеки. Він наголосив, що активна та значна участь України в миротворчих місіях по всьому світу надає їй моральне право очікувати адекватної допомоги ООН в протистоянні зовнішній агресії.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на сайт президента Петра Порошенка.

Loading...

“Протягом 70 років “блакитні каски” докладають значних зусиль по всьому світу для відновлення миру, полегшення людських страждань, захисту прав та гідності людини. З перших років незалежності Україна стала невід’ємною складовою неабияких зусиль ООН у боротьбі за ідеали міжнародного миру і безпеки”, – сказав Порошенко.

Президент України зазначив, що своїм професіоналізмом і мужністю військовослужбовці Збройних сил, інших військових формувань та правоохоронних органів України отримали визнання і повагу в багатьох країнах світу.

Понад 30 з них віддали життя, виконуючи високу миротворчу місію і захищаючи цілі та принципи ООН.

“Значний внесок України у підтримання міжнародного миру і безпеки надає нам моральне право розраховувати на потенціал і адекватну допомогу ООН у важкі часи, коли наша держава протистоїть віроломній зовнішній агресії. Розгортання на тимчасово окупованій Російською Федерацією території Донбасу багатонаціональної операції під егідою ООН може стати важливим елементом врегулювання, метою якого є повернення миру на багатостраждальну українську землю і відновлення її територіальної цілісності і суверенітету в міжнародно визнаних кордонах”, – наголосив Порошенко.

Разом із тим, за словами президента, Україна і надалі залишатиметься надійним партнером ООН у реалізації місії з підтримання міжнародного миру та безпеки.


Нагадаємо, раніше Петро Порошенко заявив, що Україна сподівається на тісне співробітництво Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки у питанні запровадження миротворчої місії Організації Об’єднаних Націй у окупованій частині Донецької та Луганської областей.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...