Мільйони на рахунках та елітні авто: “спливли” дані про статки нардепів

Мільйони на рахунках та елітні авто: “спливли” дані про статки нардепів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

За останні два тижні генеральний прокурор України Юрій Луценко вніс до Верховної Ради відразу кілька подань про притягнення до кримінальної відповідальності деяких народних депутатів.

Парламентарій-мажоритарник, член фракції “Опозиційний блок” Сергій Дунаєв, який підозрюється в декларуванні неправдивої інформації, в 2017 році отримав близько 243 тисяч гривень зарплати. Заробітна плата його дружини склала понад 45 тисяч гривень, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на FaceNews.

Loading...

Також нардеп вказав у декларації 950 тисяч гривень готівки заощаджень і близько 26 тисяч гривень, розміщених на банківських рахунках. Задекларував Дунаєв і власний Mercedes-Benz 2008 року випуску. Його дружина володіє Volkswagen 2010 року випуску.

Член депутатської групи “Воля народу” Олександр Пономарьов, якому закидають перешкоджання роботі журналістів, в минулому році отримав понад 260 тисяч заробітної плати у Верховній Раді. Паралельно, серед іншого, він задекларував дохід в 5 мільйонів гривень від відчуження нерухомого майна.

Готівкою Пономарьов зберігає 500 тисяч доларів, 100 тисяч євро, 350 тисяч гривень, в банківських установах – понад 284 тисяч гривень. У його власності знаходиться три автомобілі – Land Rover 2007 року випуску, Lexus 2010 року випуску, Mercedes-Benz 2007 року випуску.

Також ГПУ просить у парламенту дозволу на притягнення до кримінальної відповідальності співголови фракції “Опозиційний блок” у Верховній Раді Олександра Вілкула. Останній у 2017 році отримав близько 223 тисяч заробітної плати. Крім цього в електронній декларації він вказав дохід від відсотків в розмірі понад 593 тисяч гривень.

Крім того готівкою Олександр Вілкул зберігає 511 тисяч доларів, 310 тисяч євро і 300 тисяч гривень. Також в декларації вказано авто Chevrolet Express 2008 року випуску.

Ще один нардеп від “Опозиційного блоку” Дмитро Колесников, якого ГПУ підозрює в можливих діях, які призвели до відчуження об’єктів нерухомості під час його перебування на посаді глави Агентства держмайна України, в минулому році отримав близько 275 тисяч гривень зарплати. Готівкою політик зберігає 81 тисячу доларів і 300 тисяч гривень, дружина – 104 тисячі доларів.


Раніше наш сайт не раз повідомляв про підозріло дорогі покупки українських чиновників, і одержувані ними подарунки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...