Миротворці ООН можуть поїхати на Донбас вже цього року: Порошенко повідомив деталі

Миротворці ООН можуть поїхати на Донбас вже цього року: Порошенко повідомив деталі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Питання миротворців повинно бути обговорено в рамках нормандського формату, повідомив президент України Петро Порошенко під час зустрічі з президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмайером у Києві.

“Я хочу подякувати пану президенту за те, що ініціатива миротворців за мандатом організації ООН є складовою частиною коаліційної угоди німецького уряду, і впевнений в тому, що дуже ефективно координувати наші дії з нашими партнерами, включно з Францією, Великою Британією і США, щоб ця місія розпочала роботу вже цього року. Я впевнений у тому, що ми маємо це обговорити в рамках нормандського формату. Я ініціюю його скликання найближчим часом. Нам не можна втрачати жодного тижня”, – заявив Порошенко, передає НАРОДНА ПРАВДА з про посиланням на РБК-Україна.

Loading...

Порошенко також підкреслив, що звільнення Донбасу та Криму є першим пріоритетом зовнішньої політики України:

” Для нас на сьогоднішній день питання безпеки і збереження суверенітету, звільнення Донбасу і Криму є першим пріоритетом нашої зовнішньої політики. В цих умовах безумовно ми вважаємо, що перший безпековий компонент імплементації Мінських угод є такий, який гарантує безпеку і на лінії зіткнення, і на всій окупованій території. Єдиним інструментом є миротворча операція ООН”.


Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, за словами Павла Клімкіна, країни “Великої сімки” (G7) заявили про підтримку українського варіанту розміщення миротворців ООН на Донбасі. Крім того, вони виступили із засудженням дій РФ. 

Додамо, що миротворча місія на Донбасі може так і не з’явиться, тому що це багатьом невигідно.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...