Які пенсії отримують українські політики: цифри вражають

Які пенсії отримують українські політики: цифри вражають
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Народні депутати в середньому отримують 17 тисяч гривень пенсії.

Loading...

Про це повідомляє «НАРОДНА ПРАВДА» з посиланням на «Обозреватель».

Нарівні з нардепами високі пенсії отримують і судді, які в середньому отримують 20 тисяч гривень на місяць. Наприклад, згідно з декларацією за 2017 рік, депутат Василь Німченко, який раніше працював суддею, отримує щомісячну пенсію в розмірі 21,4 тис. рн. При цьому один з найдосвідченіших нардепів Юхим Звягільський отримує пенсію в 15,3 тисячі грн.

Одну з високих пенсій отримує і нардеп Олександра Кужель. Згідно е-декларації у 2017 році вона в середньому отримувала 16,7 тисячі гривень.

Так, міністр соціальної політики Олександр Рева додав, що українські президенти отримують такі ж пенсії, як і депутати. Якщо для суддів діє спеціальна норма закону, яка дозволяє отримувати на пенсії значно більше депутатів, то президентів фактично вирівняли з парламентаріями – довічне утримання їм не належить.

Відзначимо, що згідно з методикою Міжнародної організації праці, високої пенсією вважається виплата в розмірі від 60% останньої зарплати. Тобто при зарплаті в 10 тисяч грн високою можна вважати пенсію і в 6 тисяч грн.

Як повідомляла «НАРОДНА ПРАВДА», українським артистам, що виступають в РФ, будуть платити збільшені пенсії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...