Елтон Джон перевірився на ВІЛ у Києві (фото)

Елтон Джон перевірився на ВІЛ у Києві (фото)
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Всесвітньо відомий співак Елтон Джон під час відвідин Києва перевірив себе на ВІЛ.

Про це повідомляє «НАРОДНА ПРАВДА» з посиланням н Facebooк сторінку в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Чиновник зазначила, що під час спілкування із зіркою, вона попросила Джона відстоювати права українців на світовій арені.

«Ми говорили про трансформацію системи охорони здоров’я, і ​​я попросила також допомогти на міжнародному рівні відстоювати права українців, які перебувають на окупованих територіях і вимагати належної медичної допомоги і звільнення бранців Кремля, що сидять за політичними мотивами», – розповіла Супрун.

Глава МОЗ підкреслила, що українці, які живуть на окупованих територіях та які знаходяться в тюрмах РФ, не мають шансу отримати медичні послуги.

«Зокрема, на території Криму МОЗ РФ заборонило замісну підтримувальну терапію для пацієнтів, в результаті чого вони починають знову вживати наркотики, що призводить до передозування і самогубств. Україна трансформується, зокрема систему охорони здоров’я, і ​​все це при постійній боротьби з ворогом на наших кордонах. Однак зміни йдуть», – акцентувала чиновник.

Також британський артист став клієнтом першого в Україні некомерційного медичного центру «100% життя», який відкрила в Києві пацієнтська організація Мережа ЛЖВ. Центр надаватиме медичну допомогу як ВІЛ-позитивним пацієнтам, людям із груп ризику, так і всім іншим киянам.


Елтон Джон перевірився на ВІЛ у Києві (фото)


Елтон Джон перевірився на ВІЛ у Києві (фото)


Раніше «НАРОДНА ПРАВДА» повідомляла, що Елтон Джон розповів про подробиці весілля з жінкою.

Джерело: Народна Правда