Київський суддя колекціонує статуетки свиней

Київський суддя колекціонує статуетки свиней
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Суддя Київського апеляційного господарського суду Юрій Власов вказав, що має у власності колекцію статуеток свиней у кількості 1265 штук, яку він почав збирати з 1986 року. Такі дані він подав у своїй декларації про майно і доходи за 2017 рік. 

Про це повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА”.

Також суддя Юрій Власов має у власності колекцію вінілових платівок, колекцію поштових марок та книги художньої, документальної і наукової літератури.

Він володіє міноритарним пакетом 131 акції ПАТ «Турбоатом» (контрольний пакет акцій належить державі) та 30 акцій ПАТ «Судноплавна компанія «Укррічфлот» (входить у сферу впливу олігарха Костянтина Григоришина). Йому належить квартира на 72 квадратних метри та гараж в Києві. А дружині Надії Власовій – квартира на 43,9 квадратних метри у столиці.

Дружина судді Надія Власова має у власності дві машини – Chevrolet Aveo та Honda CR-V. А син Михайло Власов спільно з батьком володіють позашляховиком Infiniti FX35.

Цікаво, що зарплата Юрія Власова у Київському апеляційному госпсуді за 2017 рік склала 1035897 гривень. І при цьому він отримав від суду матеріальної допомогі на 50 тис гривень.Та 205000 гривень спадщині від своєї матері.

Зарплата його дружини складала – 88576 гривень, пенсія – 7116 гривень.


Як повідомляла “НАРОДНА ПРАВДА”, раніше генпрокурор дав прогноз старту Антикорупційного суду в Україні.

Джерело: Народна Правда