У Білорусі затримали “праву руку” Лукашенка: перші подробиці

У Білорусі затримали “праву руку” Лукашенка: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Білорусі на хабарі затримали помічника президента Олександра Лукашенка.

Про це повідомляє «НАРОДНА ПРАВДА» з посиланням на прес-службу КДБ.

Правоохоронці повідомляють, що при отриманні хабара в 200 тисяч доларів затримано інспектора по Гродненської області Сергія Ровнейко.

«В результаті проведених за дорученням глави держави оперативно-розшукових заходів на гарячому при вимаганні та отриманні хабара в розмірі 200 тисяч доларів затримано помічника президента Республіки Білорусь – інспектор по Гродненській області Ровнейко Сергія Васильовича», – сказано в повідомленні.

У Комітеті додали, що вели спостереження за чиновником більше року, коли спецслужби стали отримувати інформацію про отримання хабарів.

У КДБ зазначили, що в поле зору оперативників Ровнейко потрапив більше року тому в зв’язку з інформацією про непоодинокі факти отримання хабарів від різних осіб за вирішення питань, що входять в його компетенцію.

Ровнейко затримали на гарячому з грошима на руках. Відносно чиновника порушили кримінальну справу за статтею про одержання хабара посадовою особою в особливо великому розмірі. Йому загрожує позбавлення волі на строк до 15 років. В даний час він знаходиться в СІЗО.


Раніше «НАРОДНА ПРАВДА» повідомляла, що Володимир Путін з Лукашенком по-тихому підписали важливу угоду.

Джерело: Народна Правда