Малайзія не вважає РФ винною у знищенні “Боїнга” над Донбасом

Малайзія не вважає РФ винною у знищенні “Боїнга” над Донбасом
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Росію неможливо вважати винною в знищенні «Боїнга» рейсу MH17, оскільки для цього поки немає переконливих доказів.

Про це заявив міністр транспорту Малайзії Ентоні Локк в бесіді з виданням ChannelNews Asia, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

«Немає переконливих доказів, що дозволяють звинуватити Росію на основі даних Спільної слідчої групи. Не можна просто взяти і показати пальцем на Росію», – сказав міністр, зазначивши, що всі подальші дії будуть відбуватися тільки на основі доказів з урахуванням дипломатичних відносин між двома країнами.

Нагадаємо, літак, який був збитий в небі над Донбасом в липні 2014 року, належав малайзійської авіакомпанії.


Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, нещодавно зробили офіційне підтвердження причетності Росії до знищення MH17. У контексті останніх подій французький президент здійснив візит до Кремля. Макрон таким чином запевнив Путіна, що європейські лідери у будь-якому разі будуть обмінюватися з ним люб‘язностями та продовжувати торгувати. 

Додамо, що Спеціальний посланник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер, заявив, що на Донбасі конфлікт останнім часом перейшов в активну фазу – “гарячу війну”, на його думку, відповідальність за це лежить на Росії. Волкер також відзначив сильні страждання мирного населення в зоні конфлікту і звернув увагу на небезпеку того, що війна на Донбасі “сходить з перших шпальт” світової преси.

Джерело: Народна Правда
загрузка...