Екс-президент Кравчук схвалив автономію регіонів України: приголомшлива заява

Екс-президент Кравчук схвалив автономію регіонів України: приголомшлива заява
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

Україна не повинна боятися автономії своїх регіонів, якщо вона буде заснована на “високих принципах”, прописаних у Конституції.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку думку в ефірі телеканалу Zik висловив перший президент України Леонід Кравчук.

Loading...

“Я не боюся автономії, якщо вона побудована на високих принципах. Якщо в Конституції України вказати, що будь-яка регіональна одиниця може поставити питання про вихід з України, але для цього повинна голосувати вся країна, то в цьому немає ніяких загроз”, – упевнений він.

Так, за його словами, якщо, наприклад, Донбас хоче незалежного статусу, то підтримати чи не підтримати це рішення повинні всі інші області країни.

При цьому, Кравчук вважає, що за Україною в разі автономій залишається відповідальність за ЗСУ, оборону, безпеку та міжнародні відносини.

“І ми не повинні цього боятися. Що ж стосується застережень про те, що так ми втратимо територіальну цілісність, то хіба ми вже не втратили? Ми територіально втратили Крим, не маємо впливу на Донбасі, і сьогодні в цих регіонах не залишилося нічого українського. Тому не можна сидіти і спостерігати за цим, треба пропонувати щось нове. І, безумовно, мої пропозиції не є істиною в останній інстанції”, – додав він.Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА,  Леонід Кравчук  переконаний, що у очільника Кремля Путіна вже вичерпалися ресурси, аби продовжувати війну й впливати на ситуацію на окуппованому Донбасі. Тим більше, вважає Кравчук, президента Росії дуже стримує Чемпіонат світу з футболу.

Нагадаємо, колишні президенти України Леонід Кравчук, Леонід Кучма і Віктор Ющенко підтримали звернення про надання православній церкві України автокефалії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...