Луценко розповіла про фінансову сторону домашнього насильства

Луценко розповіла про фінансову сторону домашнього насильства
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Народний депутат Ірина Луценко розповіла, скільки грошей Україна щорічно втрачає через насильство у сім’ї.

Про це повідомляє «НАРОДНА ПРАВДА».

Loading...

Виступаючи на Форумі по впровадженню нових механізмів протидії домашньому насильству в Вінниці політик зазначила, що домашнє насильство створює ряд інших проблем, таких як жебрацтво, проституція і навіть торгівлю людьми. На подолання наслідків домашнього насильства держава щорічно витрачає 5 млрд грн.

«Динаміка звернень до поліції жертв і свідків насильства в сім’ї зростає від 120 до 165 тисяч на рік. І це тільки ті, хто наважився звернутися в поліцію. Щорічно від домашнього насильства помирає 1,5 тисячі жінок, жертвами і свідками стають 3 млн дітей. Діти принесуть ці проблеми в соціум, адже фактично приречені на роль або жертви, або кривдника», – повідомила Луценко.

Нардеп додала, що зараз в Україні жодне відомство або служба не може подолати проблему насильства самостійно. Проте в країні буде проводиться обов’язкова робота з кривдниками.

«Закон прописує профілактику і виховання кривдника, поки його поведінка не зміниться. Криміналізація домашнього насильства не означає, що всі відразу сідають у в’язницю, немає. У законі прописано низку заходів для того, щоб вивести кривдника з такої моделі поведінки», – підкреслила Луценко.


Раніше «НАРОДНА ПРАВДА» повідомляла, що українців вразили доходи генпрокурора Юрія Луценка.

Джерело: Народна Правда