НАБУ знайшло докази численних злочинів мера Одеси Труханова

НАБУ знайшло докази численних злочинів мера Одеси Труханова
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Антикорупційні органи закінчили розслідування по меру Одеси Геннадія Труханова.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Facebook-страницу САП.
Труханова і ряду співробітників міськради підозрюють в розкраданні коштів з міського бюджету в особливо великих розмірах при покупці за завищеною ціною (185 млн грн) приміщень колишнього заводу “Краян”.

Loading...

Співробітники Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Національного антикорупційного бюро прийшли до висновку, що зібрали достатньо доказів для обвинувального акта.

У САП відзначили, що зазначений будинок незадовго до покупкою міськрадою за 185 млн грн було придбано іншою фірмою за 4 млн гривень і внесено до статутного капіталу ТОВ “Девелопмент Еліт”.

Незважаючи на це, Труханів і його заступник повідомили депутатам завідомо неправдиву інформацію про прийняття за результатами майбутнього голосування рішення на дачу згоди на купівлю приміщення, а не про його купівлю за конкретну ціну.

Також вони просто збрехали про готовність приміщення до використання і наявності ремонту, про створення в запропонованому приміщенні центру надання соціальних послуг. Крім того, необхідність покупки була обгрунтована нібито реалізацією проекту “Європейська мерія”, якого насправді не існувало.

В результаті приміщення було куплено за 185 млн гривень – за вдвічі вищою ціною, встановленої в ході розслідування. Ці кошти були заарештовані за клопотанням антикорупційних органів.

Підозрюваним і адвокатам вже відкрили доступ до справи.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, раніше журналісти показали розкішну нерухомість Труханова в Лондоні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...