Найдовша черга за бензином вишикувалася в Донецьку (відео)

Найдовша черга за бензином вишикувалася в Донецьку (відео)
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В окупованому Донецьку виникла серйозна проблема з наявністю бензину. До місцевих автозаправок, де ще є паливо, шикуються величезні черги з десятків машин.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідне відео опубліковано в Twitter Donetsk2018.“Не знаю, що там з бензином в ОРДЛО і які причини його відсутності, але можу сказати одне. Є один дядечко, у якого заправки в Донецьку працювали як годинник всі чотири роки окупації. У нього завжди був бензин! Завжди! Зараз немає. Подробиць не знаю, але він злий як чорт”, – також зазначає в Twitter блогер з ніком Вассерман Железний.


Найдовша черга за бензином вишикувалася в Донецьку (відео)


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, раніше  в так званій “ДНР” відключили мобільний зв’язок  оператора Vodafone (МТС). Людям доводилося годинами стояти у черзі, щоб придбати стартовий пакет оператора терористів “Фенікс”, який перекупники продавали на радіоринку “Маяк” за 1000 рублів (500 грн) за штуку, тоді як звичайна ціна – 120 рублів (60 грн).

Також повідомлялося, що “міністр зв’язку ДНР” Ігор Яценко особисто зацікавлений в проблемах зі зв’язком МТС, оскільки завдяки цьому отримує неабиякі бариші.

Раніше також стало відомо, що  працівникам “державних” установ “ЛНР” заборонили користуватися мобільними телефонами з номерами  українського оператора “Vodafone”.  Як повідомляється, таким чином ватажки терористичного утворення намагаються завадити витокам інформації.

Джерело: Народна Правда