Перевірка Савченко на поліграфі підтвердила її злочинні наміри

Савченко розробила чіткий план убивства керівників держави

Перевірка Савченко на поліграфі підтвердила її злочинні наміри
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Служба безпеки України заявляє, що психофізіологічна експертиза із застосуванням поліграфа, яку було проведено щодо депутата Верховної Ради Надії Савченко, підтвердила в неї наявність намірів насильницького повалення влади, зокрема її наміри здійснити теракт в урядовому кварталі та будівлі Верховної Ради.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства, пише НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

“За результатами проведеного дослідження комісією експертів надано категоричні висновки про наявність у Савченко Н. В. позитивних психофізіологічних реакцій, які свідчать, зокрема, про те, що Савченко Н. В. обговорювала плани насильницького повалення конституційного ладу, брала участь у незаконних діях з поваленням конституційного ладу та особисто готувала насильницьке повалення конституційного ладу”, – йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що вона розробила чіткий план убивства керівників держави, вона домовлялася зі спільниками щодо того, хто і що має робити під час замаху на вбивство керівників держави.

Свої плани вона доводила до Олександра Тимофєєва та Володимира Рубана.

Поліграф також засвідчив, що Савченко готувалася здійснити теракт в “Урядовому кварталі” та будівлі Верховної Ради.

Водночас експерти не виявили позитивних психофізіологічних реакцій на запитання, поставлені стороною захисту, зокрема, чи бажала Савченко змінити владу в Україні в конституційний спосіб, чи вважає вона діяльність президента, депутатів, прем’єр-міністра, секретаря РНБО, членів Кабміну, керівників політичних партій злочинною.

“У зв’язку зі свідомою протидією Савченко Н. В. проведенню судової психологічної експертизи з використанням поліграфу комісія експертів не змогла поставити Савченко Н. В. всі запитання, а проведення експертизи було припинено”, – йдеться в повідомленні.


Нагадаємо, 5 квітня позафракційний депутат пройшла перевірку на поліграфі в Київському науково-дослідному інституті судових експертиз.

Питання, підготовлені захистом Савченко в ході експертизи на поліграфі, їй чомусь не ставили.

Джерело: Народна Правда
загрузка...