Скандальний екс-нардеп запропонував замінити Небесну сотню на “кремлівську”

Скандальний екс-нардеп запропонував замінити Небесну сотню на “кремлівську”
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Фото/Відео

Колишній народний депутат Ігор Марков, який втік до Росії, осквернив пам’ять Героїв Майдану, цинічно пожартувавши, що Україні слід створити замість Небесної Сотні кремлівську сотню.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише “Обозреватель”.

Жорстоке і недоречне висловлювання він дозволив собі в ефірі пропагандистської програми “Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым”на телеканалі “Росія 1”.

“Не дотягли вони трохи – потрібна кремлівська сотня, щоб була. У них є Небесна Сотня, зараз їм ще треба кремлівську сотню намалювати, розумієте? Для повного формату. Там, до речі, багато хто зараз хоче туди потрапити для підвищення рейтингу. Але це як жарт”, – грубо висловився Марков, просуваючи свою ідею як вигідний Москві політичний проект, у якого нібито є прихильники в Україні.Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, виступаючи на російському телебаченні, екс-нардеп Ігор Марков, який втік до РФ, заявив, що бажання українців служити в ЗСУ обумовлено не патріотизмом, а прагненням отримувати високу зарплату.

Також  раніше екс-нардеп Ігор Марков, який втік до Росії, заявив, що хоче повернутися в Україну і обов’язково зробить це, адже впевнений в тому, що люди підтримають його і таких, як він, відвернувшись від “хунти”.

До слова, один з найвідоміших російських пропагандистів Володимир Соловйов, як виявилося, є власником шикарної нерухомості у самісінькому центрі Москви, непоганого будиночку у дачному селищі Пєрєдєлкіно, а також чималенької вілли в передгір’ї Альп у Італії.

Джерело: Народна Правда