“АТБ” добився засудження 74-річної пенсіонерки

Жінка крала їжу, так як не могла її собі дозволити

”АТБ” добився засудження 74-річної пенсіонерки
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Білопільський райсуд Сумської області засудив 74-річну пенсіонерку до двох з половиною років в’язниці з випробувальним терміном на півтора роки за те, що вона за п’ять днів протягом тижня крала продукти харчування з супермаркету.


Про це повідомляє прес-служба суду.

Loading...

21 березня 2018 жінка взяла з відкритих стелажів в торговому залі супермаркету АТБ продукти харчування загальною вартістю 335 гривень, а саме: 2 молоковмісних сирних твердих продукти «Русский», 2 палиці напівкопченої ковбаси «Дрогобицька», 3 плитки молочного шоколаду «Оленка», 3 плитки чорного шоколаду «Любимов» з трюфельною начинкою.

Пенсіонерка підійшла до каси магазину, розрахувалася за товар, що знаходився у неї у верхній сумці, але не розплатилася за перерахований вище товар, який вона поклала на дно. Після цього покинула магазин.

23 березня 2018 повторно прийшла в супермаркет, з якого викрала продуктів на загальну суму 293 гривні: 2 палки напівкопченої ковбаси «Салямі Преміум», 4 молоковмісних сирних твердих продукту «Русский», 1 упаковку карамельок «Цитрусовий мікс», 3 плитки чорного шоколаду «Любімов» з трюфельною начинкою.

25 березня 2018 втретє прийшла в супермаркет АТБ, з якого вкрала продуктів на загальну суму 252 гривні: 2 молоковмісних сирних твердих продукти «Русский», 2 палиці напівкопченої ковбаси «Салямі Преміум», 1 упаковку карамельок «CappuccinoFlavor», 2 плитки молочного пористого шоколаду марки «Рошен», 3 плитки молочного шоколаду «Оленка».

28 березня 2018 пенсіонерка четвертий раз прийшла в супермаркет АТБ, звідки вкрала продуктів на загальну суму 245 гривень: 1 палицю варено-копченої ковбаси «Сервелат», 1 палицю напівкопченої ковбаси «Салямі Преміум», 2 молоковмісних сирних твердих продукту «Русский», 2 упаковки карамельок «Цитрусовий мікс», 4 десерту марки «Розумний вибір».

30 березня 2018 вона вп’яте прийшла в супермаркет АТБ, з якого намагалася вкрасти продукти на загальну суму 331 гривня: 6 плиток молочного шоколаду «Десерт», 2 палиці напівкопченої ковбаси «Дрогобицька», 1 упаковку карамельок «ДжусМікс», 3 молоковмісних сирних твердих продукту «Русский», 1 пляшку соняшникової рафінованої олії марки «Олейна».

Пенсіонерка підійшла до каси магазину, вже звично розрахувалася за товар, у верхній сумці, але, як і попередні рази, що не розплатилася за товар на дні сумки. Після цього до неї підійшов охоронець магазину і затримав.

Відзначимо, відповідна мережа супермаркетів із завидною регулярністю “влипає” в подібного роду скандали, прирікаючи, наприклад, батькам, які вкрали солодощі для своїх дітей, на роки позбавлення волі.

Крім того, співробітники мережі відрізняються агресивним характером і жорсткими заходами по відношенню до покупців.

Так, раніше охраники маркету сильно побили чоловіка. Вони повалили його на землю і почали бити його ногами. Один з них наступив на голову людині і відкинув його смартфон. Це на відео зафіксували очевидці. Тоді мала місце спроба крадіжки з магазину. Пізніше начальник відділу зі зв’язків з громадськістю та пресою «АТБ» Ганна Лічман пояснила, що «нецензурна лайка на адресу охорони і цинічні дії спровокували конфлікт, який закінчився бійкою», а в підсумку охоронців звільнили.


Нагадаємо, співвласниками «АТБ» в рівних частках є бізнесмени Геннадій Буткевич, Євген Єрмаков та Віктор Карачун, стан кожного оцінюється в 208 млн доларів. Нагадаємо, що в 2015-2016 рр. компанії, підконтрольні АТБ в Криму, заплатили в бюджет РФ близько 11 мільйонів доларів. Йдеться про мережу магазинів пуд, що працюють на окупованому півострові після 2014 року.

Не дивлячись на так званий «продаж» ПУДу оточенню міністра сільського господарства РФ Олександра Ткачова влітку 2017 го, менеджери АТБ працюють в його структурах досі. Сам же Геннадій Буткевич і його партнери були звинувачені у зв’язках з Росією, відмиванні грошей і сепаратизмі.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...