Цей продукт врятує вас від високого тиску

Не можна їсти квасолю з м'ясом

Цей продукт врятує вас від високого тиску
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Лікарі-дієтологи вже давно говорять про неймовірну користь квасолі для здоров’я.

Цей рід бобових знижує тиск, підвищує гемоглобін, покращує роботу серцево-судинної і нервової систем, а також сприяє схудненню, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Сегодня.

Loading...

Чим корисна квасоля

Одна чверть всіх речовин, що входять до складу квасолі – це білок, який дуже легко засвоюється. За його змістом квасоля поступається тільки м’ясу, тому вона є невід’ємною частиною меню вегетаріанців або тих, хто дотримується посту.

Квасоля дуже багата мікро- і макроелементами, такими як фтор, залізо, фосфор, калій, кальцій і магній. А за кількістю міді і цинку, які вважають елементами жіночої краси, квасоля перевершує більшість овочів. А ще вона містить вітаміни С, РР, В1, В2, В3, В6 і Е.

Червона квасоля – джерело заліза, яке бере участь в процесі утворення еритроцитів і підвищує гемоглобін. Її вживання корисно для серцево-судинної і нервової систем. Біла квасоля сприяє зміцненню кісток, оскільки вона містить кальцій. А також калій, необхідний для профілактики серцевих недуг. Японська квасоля адзуки підійде навіть тим, у кого бобові зазвичай викликають підвищене газоутворення.

Вчені з Канади довели, що для схуднення щодня потрібно вживати 130 грамів квасолі або гороху.

Дослідження показали, що дієта, багата рослинною їжею, в тому числі і бобовими, знижує ризик розвитку цукрового діабету 2-го типу.

Вживання квасолі дозволяє більш ефективно контролювати рівень глюкози в крові, а також показники обміну холестерину.

Крім цього, квасоля:

Регулює і відновлює порушений обмін речовин.
Виводить токсичні речовини і радіонукліди.
Швидко насичує і втамовує голод.
Є справжнім антидепресантом.

Всі ці корисності будуть тільки в якісному продукті. При покупці зверніть увагу, щоб бобові мали однорідну структуру, були твердими, не зморщеними, без плям.

Запам’ятайте, що не варто їсти боби в стравах з м’ясом. І те й інше – білок, тому потрібно вибирати щось одне, щоб ферментативна система не отримала подвійний удар.


Нагадаємо, квасоля очолює список продуктів, які безпосередньо впливають на довголіття.

Джерело: Народна Правда
загрузка...