Отруйні змії почали атакувати жителів Харкова, постраждала дитина

Отруйні змії почали атакувати жителів Харкова, постраждала дитина
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

11-річного хлопчика з села Козівка ​​(Краснокутський район) вкусила отруйна змія – за допомогою санітарної авіації він був доставлений в першу дитячу лікарню. Тут він отримав необхідну допомогу, життю дитини зараз нічого не загрожує.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили в прес-службі Харківської ОДА.

Loading...

Дитину з віддаленого села змогли доставити до Харкова всього за годину. Так Вікторія Мілютіна, радник губернатора говорить, що якби потерпілого везли на машині швидкої допомоги, то шансів вижити у дитини було б значно менше.

«Ми дуже вдячні льотчикам волонтерської санавіації, справжнім професіоналам, які надають свої літаки для порятунку жителів Харківської області. Особливу подяку хочеться висловити пілоту літака, який учора здійснив політ, Юрію Покусаю, – сказала Вікторія Мілютіна. – Дуже важливо, щоб кожен житель регіону, навіть з найвіддаленіших куточків, мав можливість отримати якісну медичну допомогу.

Санітарна авіація в Харківській області працює третій рік. У минулому році льотчики здійснили трохи більше 30 польотів. У половині випадків доставляли пацієнтів в клініки, в іншій половині – доставляли лікарів до пацієнтів. Допомога постраждалим надається безкоштовно. Витрати за паливо беруть на себе волонтери.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА,  у Ренійській загальноосвітній школі №4 виявили змій, вид яких педагоги не можуть ідентифікувати.

Нагадаємо також, раніше велику 60-сантиметрову отруйну степову гадюку помітили на східцях лікарні в Запоріжжі.

Ми також писали, що в липні  стало відомо про випадок з нападом змій на людей у лісах Львівської області. Зокрема, як повідомлялося, двоє дітей стали жертвами зміїних укусів у Сколівському районі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...