АТБ незаконно будує магазини по всій країні

Мережа "АТБ" Геннадія Буткевича в черговий раз наплювала на всі правила і будує магазини без документів і дозволів.

АТБ незаконно будує магазини по всій країні
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Власники мережі маркетів “АТБ” почали незаконне будівництво чергового магазину.

Loading...

Як стало відомо, в кінці травня в Кременчуці за адресою вул. Першотравнева, 63/16  почалося активне будівництво чергового “АТБ”, однак, ніяких дозволів на будівництво міська влада не видавала.

«Було відмічено, що на місці проводяться роботи, розвантажують будівельні матеріали – заїхали кран і фура. Ми викликали поліцію, кран на той час вже «втік», а на водія вантажівки склали адміністративний протокол поліцією за заїзд на тротуар», – заявили в адміністрації міста.

На даний час, управління державного архітектурно-будівельного контролю влаштувало перевірку законності дій керівництва мережі маркетів на чолі з Геннадієм Буткевичем.

Також з’ясувалося, що від керівництва вимагали припинити будівництво до отримання необхідних  документів, однак це було проігноровано. У зв’язку з цим, на компанію очікують великі штрафи і судові розгляди.

Це вже далеко не перший випадок, коли мережа маркетів “АТБ” потрапляє в скандали через незаконні і проблемні будівництва. З подачі керівництва, «АТБ» незаконно будує магазини по всій країні.


Так, в березні-2018 жителі Миколаєва поскаржилися в державні органи щодо будівництва магазину “АТБ” у дворі житлового будинку.

А в грудні-2017 Києві розгорівся скандал  між мешканцями будинку по вул. Краснова, 19 в районі ст. м. “Святошин” і будівельниками, які обладнали вхід до магазину “АТБ”. Крім того, раніше резонансний скандал розгорівся у Вінниці, де підконтрольні мережі”АТБ” структури незаконним шляхом через рішення міськради вивели з власності Вінницької обласної клінічної лікарні Пирогова земельну ділянку площею 0,2 га.

Понад три роки тривають судові тяжби житомирських активістів з “АТБ”. Предмет суперечки – земельна ділянка в центрі міста на перетині вулиць Театральної та Київської, де повинен був бути Сквер Героїв Небесної Сотні, але замість цього ділянку забрав “АТБ” для будівництва чергового магазину.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...