Сила в правді

Навігація
Головна Новини Київський суддя отримав "подарунок" від МЗС на мільйони гривень

Київський суддя отримав “подарунок” від МЗС на мільйони гривень

Працівник МЗС України позичів судді Київського апеляційного госпсуду 30 тис доларів та позашхляховик Мерседес

Київський суддя отримав “подарунок” від МЗС на мільйони гривень
в Новини/Політична правда

Працівник МЗС України позичив судді Київського апеляційного госпсуду 30 тис доларів та позашхляховик Мерседес.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

При цьому цей провідний спеціаліст посольства України в США на рік отримує зарплатні 153 472 гривні

Провідний спеціаліст з господарських питань посольства України в США Анатолій Воронецький позичив у борг 780 600 тисяч гривень судді Київського апеляційного господарського суду Анатолію Майданевичу. А також віддав йому у безоплатне користування коштовний позашляховик MERSEDES-BENZ ML 320 2009 року випуску.

При цьому зарплата провідного спеціаліста МЗС Анатолія Петровича за 2017 рік складала 153 472 гривні. А зарплата судді Анатолія Майданевича – майже 1 мільйон 100 тисяч гривень на рік.

Про це свідчать декларації про майно, доходи та витрати працівника МЗС України Анатолія Воронецького  та судді Київського апеляційного госпсуду Анатолія Майданевича.

Декларація судді дуже цікава. Наприклад, йому та його членам його родини належить квартира в центрі Києва на 69 квадратних метри, приватний будинок на 239 метри та земельна ділянка у селі Гора, Бориспільського району Київської області. Також сам суддя Анатолій Майданевич зі своєю дружиною отримали в оренду від КМДА квартиру на 106 квадратних метра. Зазначимо, що приватний будинок сина у селі Гора внесений у декларацію як недобудоване нерухоме майно. Таке майно не відображається у реєстрі речових прав на нерухоме майно.


Київський суддя отримав “подарунок” від МЗС на мільйони гривень


Дочка судді працює разом з батьком у Київському апеляційному госпсуді на посаді секретаря судових засідань, за що Ганна Анатоліївна отримала зарплатні у 68 тисяч гривень.

Син судді Григорій Майданевич працює у Дочірній компанії “Газ України” НАК “Нафтогаз України” та отримав 306 102 гривень у 2017 році. Та отримав фінансової допомоги у 300 тисяч гривень. Джерело отримання допомоги у декларації не зазначено.

Дружина судді Алла Майданевич працює у Дарницькому відділенні державної реєстрації актів цивільного стану та отримала 108 067 гривень зарплатні за минулий рік.

При цьому сам суддя Анатолій Майданевич має 200 тисяч гривень готівкою. По 619 акцій ПАТ “”Деревообробний комбінат № 7″ мають син і дружина судді Майданевича. Починаючі з 2016 року ця ПАТка отримала на державних замовленнях 5 433 916 гривень. Цей завод контролюється екс-депутатом київської міськради від БЮТу (2010р) Володимиром Дроботом, співвласника “Айбокс-банку”.

Щодо працівника МЗС Анатолія Воронецького то він з родиною має у власності квартиру у Києві на 55 квадратних метри. Дачний будинок у селі Осещина, Вишгородського району Київської області теж внесений як недобудова.

Зарплата Анатолія Воронецького у МЗС за 2017 рік склала 153 472 гривні. Ще 698 260 гривен він отримав як компенсаційні виплати в іноземній валюті, що виплачується у відповідності до закону працівникам дипломатичної служби направленим у довготермінове відрядження. Скоріше за все, саме ці гроші він і позичив судді Київського апеляційного господарського суду.


Як уже повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, сім’я головного інспектора Державної фіскальної служби у Одеській області Василя Тарарака ні у чому собі не відмовляє, купуючи дорогі електрокари Tesla і зберігаючи мільйони готівки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: