Лікарі виводять Кольченка із голодування

Лікарі виводять Кольченка із голодування
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Російські лікарі виводять українського політв’язня Олександра Кольченка з голодування. Кольченко зараз важить 55 кг, до початку голодування він був 63 кг.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці російський правозахисник, екс-глава Громадської спостережної комісії в Челябінській області РФ Микола Щур.

“Півгодини тому (10.00 мск, 8 червня 2018 р.) Сашу Кольченка відвідав наш адвокат. Саша вийшов до нього сам. Оперативники його більше не супроводжували. Здоров’я Саші нормалізується: лікарі виводять його з голодування, годують бульйонами. Саша зараз важить 55 кг, до голодування було 63. За час голодування його відвідували представники ППЛ області та члени регіональної ГНК. Їхню поведінку моральною назвати не можу. Коли-небудь Саша сам розповість, що і як вони йому говорили. Більш детальна інформація буде після ознайомлення зі звітом адвоката, поки що ця інформація  телефоном”, – розповів він.


Лікарі виводять Кольченка із голодування


Нагадаємо, український режисер Олег Сенцов і активіст Олександр Кольченко були заарештовані в окупованому Криму в травні 2014 року і засуджені за звинуваченнями нібито в підготовці терактів. Сенцову присудили 20 років позбавлення волі, Кольченко – 10.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, 31 травня Олександр Кольченко вирішив підтримати голодування українського режисера Олега Сенцова і став голодувати сам.

Також повідомлялося, що вчора, 7 червня, Олександр Кольченко припинив голодування через різке знесилення організму.

Джерело: Народна Правда