У ВР хочуть звільнити Реву за затримку виплати пенсій

У ВР хочуть звільнити Реву за затримку виплати пенсій
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

9 депутатів пропонують Верховній Раді визнати роботу Міністерства соціальної політики незадовільною і звільнити міністра соціальної політики Андрія Реву через затримки виплат пенсій внутрішньо переміщеним особам.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в проекті постанови №8451 від 7 червня.

Loading...

У пояснювальній записці автори зазначають, що їм були відомі факти несвоєчасних виплат пенсій переселенцям, які після 2014 року жодного разу не поверталися на тимчасово окуповані території, та факти невиплати пенсій військовим пенсіонерам.

Депутати зазначають, що в лютому 2016 року переселенцям скасовували довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб в автоматичному режимі, про що повідомляли громадські організації “Право на захист”, “Донбас СОС”, “Правозахисна рада України” та інші.

Також про проблеми виплат заявляв і спеціальний доповідач Організацій Об’єднаних Націй з прав внутрішньо переміщених осіб, згадують депутати.

Автори зазначають, що незважаючи на зазначені вище факти, 25 травня на засіданні Ради під час години запитань до уряду Рева заявив, що проблем з виплатами пенсій переселенцям немає.

Авторами проекту постанови є Рябчин Олексій (фракція “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”), Сергій Каплін (фракція “Блок Петра Порошенка”), Наталія Веселова (фракція “Об’єднання “Самопоміч”), Сергій Тарута (позафракційний), Наталія Новак (БПП), Віктор Чумак (позафракційний), Юрій Дерев’янко (позафракційний), Олександр Сугоняко (БПП) і Юрій Левченко (позафракційний).


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, раніше стало відомо,  скільки міністр соціальної політики Андрій Рева заробив у 2017 році.

До слова, раніше Рева пояснив українцям, як жити на мінімальну пенсію і “перевів стрілки” на тих, “хто довів країну до такого стану”.

Також нагадаємо, що раніше Андрій Рева в прямому ефірі заявив, що порівняно високі витрати українців на їжу пояснюються специфічною культурою харчування. І мовляв рівень доходів та ціни на продукти тут грають останню роль. Заява міністра викликала шквал емоцій у соцмережах.

Джерело: Народна Правда
загрузка...