Українка загинула в Італії через фатальну помилку лікарів

Українка загинула в Італії через фатальну помилку лікарів
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Українка померла в Італії через лікарську помилку під час операції на серці. Міланські медики не змогли врятувати жінку.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляється в групі “Українці в Італії”.

Loading...

Українка загинула в Італії через фатальну помилку лікарів


В одній з клінік Мілана померла українка Лідія Неділько. Жительці Чернівців повинні були провести операцію на серці, але вона померла. У жінки залишилося двоє дітей.

– Жінку звали Ліда, це подруга моєї мами (понад 28 років дружили). Вона з  Чернівців і працювала в Мілані. Тітка Ліда пішла на планову опеpaцію, в якій, на жаль, сталася лікарська помилка! Вона мала два сина, які встигли до неї приїхати, поки вона була в кoмі. Хлопці зараз ще в Мілані і займаються підготовкою документів, – пише користувач Ірина Собченко.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, раніше в Італії знайшли мертвою українку Софію Мельник, у вбивстві якої підозрюють її коханця-італійця.

Раніше в італійському місті Неаполь на рейках знайшли тіло 31-річної українки Оксани Яцків з селища Коропець, що на Тернопільщині.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у місті Котор у Чорногорії було знайдено мертвою громадянку України Анастасію Лашманову, яка була директором компаній Mimoza group i Sea trade, що володіли низкою елітних готельних комплексів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...