Bellingcat вимагає від РФ обґрунтувати в ООН висновки по збитому Боїнгу

Bellingcat обурена безпідставними звинуваченнями Дмитра Полянського

Bellingcat вимагає від РФ обґрунтувати в ООН висновки по збитому Боїнгу
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Дослідницька компанія Bellingcat, яка займається розслідуванням катастрофи Boeing 777 рейсу МН17, зажадала у представництва Росії в ООН надати докази своїх заяв про нібито хибному звинуваченню РФ.

Про це повідомляється в мікроблозі компанії в Twitter, пише НАРОДНА ПРАВДА.

“Bellingcat хоче запросити всіх відповідати на цей твіт із запитом до Дмитра Полянського, першого заступника постійного представника Росії при ООН, дати свідчення того, що Bellingcat і Спільна слідча група використовують несправжні докази в справі MH17”, – йдеться в повідомленні.Така відповідь дослідницької компанії відбулася після заяви Дмитра Полянського в Twitter.

“MH17 – жахлива трагедія. Ніякі слова не можуть втішити тих, хто втратив своїх близьких. Росія хоче відповідальності для справжніх виконавців цього злочину і готова працювати, щоб встановити правду. Але претензії #JIT і #bellingcat засновані на підробках …”, – написав він.Нагадаємо, генеральний секретар НАТО Йєнс Столтенберг заявив, що Росія зобов’язана нести відповідальність за масове вбивство осіб, які загинули внаслідок катастрофи малазійського боїнгу, що летів за рейсом МН17.

Джерело: Народна Правда