Гей-паради пройшли у країнах Східної Європи

У Варшаві на Парад рівності вийшли десятки тисяч людей

Гей-паради пройшли у країнах Східної Європи
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У низці країн Європи в суботу, 9 червня пройшли гей-паради та інші акції на захист прав ЛГБТ-спільноти.

Крім країн Західної Європи, марші пройшли і в країнах Центральної та Східної Європи, де подібні акції почали проходити відносно недавно. Десятки тисяч вийшли на так званий “Парад рівності” в Варшаві – за захист прав ЛГБТ, жінок, етнічних меншин та інвалідів. У Ризі, за оцінкою організаторів, в “Балтійському прайді” брали участь 8 тисяч людей із Латвії, Литви та Естонії, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Радіо Свобода.

Loading...

Демонстранти в столиці Болгарії Софії виступили за легалізацію одностатевих шлюбів. Болгарська православна церква засудила акцію, назвавши її “гріховною”.

У Римі гей-прайд пройшов під гаслами протесту проти нового популістського уряду Італії, в яке входить права партія “Ліга”.Нагадаємо, тридцять п’ять депутатів Європарламенту звернулися до української влади із закликом забезпечити рівний доступ до основних прав для представників української ЛГБТ-спільноти.

Нагадаємо також, в минулому році в Києві з’явилися фейкові білборди із зображеннями керівника ОУН Миколи Коханівського і глави “Чорного комітету” Богдана Тицького, які нібито підтримували ЛГБТ-марш.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...