Порошенко домовився з принцесою Софією підняти питання Сенцова в Женеві

Порошенко домовився з принцесою Софією підняти питання Сенцова в Женеві
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У Женеві Президент України Петро Порошенко домовився з принцесою Софією, яка очолює Червоний Хрест Ліхтенштейну, про те, що вона підніме питання про активізацію діяльності Червоного Хреста щодо захисту прав ув’язнених українців в Російській Федерації та на тимчасово окупованих територіях, передає НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на сторінку глави держави в мережі Facebook.

“Міжнародний Комітет Червоного Хреста грає важливу роль в координації питання звільнення українських політв’язнів і заручників. З Принцесою Софією, яка очолює Червоний Хрест Ліхтенштейну, домовилися про те, що вона підніме в Женеві питання про активізацію діяльності Червоного Хреста щодо захисту прав ув’язнених українців у РФ і на тимчасово окупованих територіях.

Порошенко домовився з принцесою Софією підняти питання Сенцова в Женеві

Також представники Міжнародного комітету Червоного Хреста повинні отримати можливість відвідувати наших заручників і забезпечувати гуманітарну допомогу “, – йдеться в повідомленні Президента.


Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко 9 червня доручив уповноваженому з прав людини Людмилі Денисовій активізувати співпрацю з Червоним Хрестом і особисто відвідати громадян України в тюрмах Росії і на «окупованих територіях Донбасу і Криму».

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова заявила, що спочатку відвідає українських в’язнів в Росії, а потім в включеному Криму. Вона зазначила, що згідно з домовленостями між президентами України і Росії, зараз готується список політв’язнів, яких планують відвідати омбудсмени двох країн.

Джерело: Народна Правда