Сила в правді

Навігація
Головна Новини Дочка керівника СБУ має посвідчення адвоката РФ

Дочка керівника СБУ має посвідчення адвоката РФ

Сам Віталій Малюков відомий корупційними скандалами. 2015 року він отримав земельну ділянку разом із ще одним керівником СБУ Олегом Фроловим в реліктовому лісі під Києвом

Дочка керівника СБУ має посвідчення адвоката РФ
в Новини/Політична правда

Дочка першого заступника голови Служби Безпеки України, керівника Антитерористичного центру при СБУ Віталія Малікова працює адвокатом в Севастополі.

Про це стало відомо “НАРОДНІЙ ПРАВДІ” з реєстру адвокатів Російської Федерації. Також її ім”я зазначено на сайті Адвокатської палати міста Севастополя. Дана Малікова працює в юрфірмі “Жерновой і партнери” в Севастополі.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Дана Малікова, дочка першого заступника СБУ Віталія Мілікова в соцмережах публікує і лайкає пости про приїзд Володимира Путіна в Крим 2015 року. Віталій Маліков відмежувався від дочки, пояснивши, що не спілкується з нею.  

Сам Віталій Маліков відомий корупційними скандалами. 2015 року він отримав земельну ділянку разом із ще одним керівником СБУ Олегом Фроловим в реліктовому лісі під Києвом. Хоча права на приватизацію лісу в них не було.

Ще одна історія з Віталієм Маліковим пов’язана із його декларацією. Він не вказував, що його дружина володіє вісьмома компаніями.   


Нагадаємо, за словами активіста Антона Гриньова, депутат Київської обласної ради, обраний від партії «Солідарність», В’ячеслав Соболєв може брати участь в шпигунстві і підривній діяльності на території України на користь Російської Федерації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: