22-річна племінниця міністра Петренка купила дві квартири та Lexus

22-річна племінниця міністра Петренка купила дві квартири та Lexus
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Племінниця міністра юстиції Павла Петренка за час перебування його на посаді, придбала дві елітні квартири і авто Lexus.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Наші гроші.

Журналісти з’ясували, що племінниця міністра Божена Климчук в 2015-2016 роках накупила нерухомості на близько 7 млн грн.

Дві квартири 22-річна дівчина купила в 2015 році, але власних доходів на такі покупки у неї немає. До того часу вона була студенткою і працювала молодшим економістом і помічником бухгалтера.

Климчук стала власницею двокімнатної квартири у 85 квадратних метрів у київському ЖК “Панорама” на Євгена Коновальця, 44А за близько 3,5 млн гривень. Також вона придбала двокімнатну квартиру на 65 квадратів в будинку по вулиці Євгена Коновальця, 36-Ст. Орієнтовна вартість – 2,5 мільйона гривень.

При цьому дівчина проживає в третій квартирі, маминій – на бульварі Шевченка.

Ще в 2016 році племінниця Петренко купила елітний автомобіль Lexus NX200, який коштує більше одного мільйона гривень.

Мати Климчук заявила, що майно доньки дісталося у спадок від дідуся, а також озвучила версію про подарунок бабусі і допомогу від дядька-підприємця по батьківській лінії – Романа Кличука.

За словами самої племінниці Петренко, їй допомагала вся родина.

Відзначимо, що в декларації міністра зазначено, що він не має власного житла, має 11-річним Volkswagen Golf, але користується орендованою Toyota.Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що з’явилися подробиці травневого відпочинку Петренко в Туреччині.

Джерело: Народна Правда