Дівчина в Дніпрі загинула через спробу зробити селфі

Постраждала померла на місці

Дівчина в Дніпрі загинула через спробу зробити селфі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Вночі 10 червня в ресторані «Старгород» у Дніпрі стався нещасний випадок. За словами очевидців, в ресторані загинула дівчина, намагаючись зробити селфи.

Трагедія сталася приблизно о 2:20 — 2:30 ночі. Правоохоронці повідомили, що за словами свідків, дівчина намагалася зробити селфи і з’їхала вниз по перилах, розташованим в ресторані. Однак вона невдало впала, пошкодивши шийний відділ хребта. На місце події оперативно прибула «швидка допомога», але лікар констатував смерть дівчини, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Інформатор.

В ресторан також викликали слідчо-оперативну групу та судмедекспертів. Співробітники і керівництво ресторану «Старгород» відмовилися від будь-яких коментарів, щодо події.


Дівчина в Дніпрі загинула через спробу зробити селфі

У редакцію написала мешканка Дніпра Наталя, яка в той вечір також стала очевидицею трагедії. Жінка розповіла: «Ми з чоловіком в цей вечір відпочивали в «Старгороді». В 2:05 чоловік спускався сходами слідом за цією дівчиною. Постраждала була в компанії молодих людей, вони сміялися і розмовляли, раптово їй стало погано і вона взялася за голову. Останніми її словами були: «ой хлопці, щось мені погано». Відразу після цього вона, втративши свідомість, впала вниз головою. Після падіння тіло дівчини почало синіти, синява моментально поширилася від лоба до шиї, з носу пішла кров. Прибігли охоронці закладу і почали надавати першу допомогу. В цей час молоді люди, які супроводжують дівчину, зникли. Охорона перекрила вхід на сходи».

У прес-службі Національної поліції інформацію не розголошують, однак підтверджують факт смерті.


Нагадаємо, в Житомирській області 10-річний хлопчик отримав опіки тіла під час фотографування на даху вантажного поїзда. Дитина потрапила в реанімацію.

Нагадаємо також, що під Києвом загинув 17-річний зачепер, намагаючись зробити селфи.

Джерело: Народна Правда