На Харківщині бійцівські пси ледь не вбили людину

Чоловік потрапив на лікарняне ліжко

На Харківщині бійцівські пси ледь не вбили людину
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У місті Дергачі біля Харкова двоє пітбультер’єрів напали на чоловіка просто посеред вулиці. Десять хвилин пси шматували свою жертву, а очевидці не могли відігнати собак від чоловіка.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ТСН.

Loading...

Жахливі кадри зафіксувала камера спостереження. Постраждалий Ігор Агарков стверджує, що просто ішов у власних справах, коли з-під паркану вибігли пси та почали на нього нападати. “Притиснувся до паркану, руки виставляв – відбивався. Щоби не звалили, я розумів, що якщо впасти – це кінець”, – розповів чоловік. Він зараз перебуває на лікарняному ліжку – собаки просто повидирали з його тіла шматки плоті.

Сусіди кажуть, що намагалися допомогти Ігорю, але собаки немов не відчували болю – в них кидали камінням, а вони продовжували стрибати на чоловіка.

На власника тварин уже писали заяви, але торік він відбувся штрафом. “Він відчуває безкарність. Ходить, сміється, знущається з нас. Каже: я вас швидше постріляю, ніж приберуть моїх собак”, – розповіла місцева жителька Наталія Шитова.Господар Сергій Стаханов із тим, що його тварини небезпечні, категорично не погоджується. “Мене не було вдома. Я собак не нацьковував. Собаки адекватні”, – запевняє він і розповідає, що вигулює пітбулів без намордників і повідця, бо пси ідеально виконують усі команди та не виявляють агресії.


Нагадаємо, у Миколаївському зоопарку бродячі собаки загризли чотирьох альпак.

Додамо, у березні було знайдено труп чоловіка, голову якого обгризли собаки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...