Навколо білявки, сигари і вино: Добкін поскаржився на «погане» життя

Навколо білявки, сигари і вино: Добкін поскаржився на «погане» життя
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Народного депутата від «Оппоблока» Михайла Добкіна висміяли за його висловлювання про переслідування в Україні.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Facebook блогера Сергія Іванова.

Loading...

Іванов опублікував частину інтерв’ю політика, де він розмірковує про погане життя в країні.

“Це скликання, коли туди приходиш, особливо у перші роки, відчуваєш себе там чужорідним тілом. Там ходять, та я не буду навіть підбирати слова, такі чорти махрові”, – скаржиться Добкін, курячи сигару і закушуючи креветками.

Іванов зазначає, що Добкін зовсім забув про реальне життя, розповідаючи про біди України.

«Коли бачиш, коли обросле свинячою щетиною істота з впевненим другим розміром цицьок, слюнявя огризок сигари, міркує про недосконалість світу, наочним свідченням якого вона є, ти починаєш співчувати людям, які змушені бачити її щодня», – пише блогер.

Іванов підкреслив, про які взагалі політичних переслідуваннях розповідає Добкін, живучи розкішним життям.

«Про які політичні переслідування герой розповідає на тлі розкішного будинку з басейном, білявок, садівників і охоронців під келих вина з королівськими креветками, тут виникає логічне запитання: якщо це переслідування, то що ж для вас, курви, нормальне життя?” – додав він.


Фрагментарно подивився інтерв'ю Добкіна черговій YouTube-проекції Дудя.Власне кажучи, нічого нового не побачив. Ментальний холодець, людина-суспензія, придуркувата інсталяція долі. Зацікавив лише один момент, коли Допа скаржиться на «чертей махровых», які потрапили до Ради у цьому скликанні, і серед яких його аристократичній натурі дуже некомфортно. Я не ідеалізую кадровий склад нинішнього парламенту, боже збав. Скажу більше: він мені не подобається. Але коли бачиш, як брезкла, недорікувата, обросла кумедною свинячою щетиною істота з впевненим другим розміром цицьок, слюнявлячи огризок сигари, статечно розмірковує про недосконалість світу, наочним свідченням якої вона є, ти починаєш співчувати людям, які вимушені бачити її щоденно. Щодо політичних переслідувань, про які герой розповідає на фоні розкішного будинку з басейном, флануючих білявок, садівників і охоронців під келих вина з королівськими креветками, тут виникає логічне запитання: якщо це переслідування, то що ж для вас, курви, нормальне життя?

Gepostet von Sergii Ivanov am Montag, 11. Juni 2018


Навколо білявки, сигари і вино: Добкін поскаржився на «погане» життя


Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що Добкін зібрався віддати полякам замки України.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...