Сила в правді

Навігація
Головна Новини Правозахисник: роми заробляють на дітях

Правозахисник: роми заробляють на дітях

Правозахисник: роми заробляють на дітях
в Новини/Соціальна правда

В Україні проживає близько 250 тисяч ромів, яким дуже складно влаштуватися на роботу.

Про це розповіла виконавчий директор правозахисного фонду “Розвиток” в Мукачево Наталя Козир. За її словами, у ромів мало варіантів працевлаштування, тому багато хто з них заробляють на власних дітях, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Obozrevatel.

“Роми і раніше народжували багато дітей. І зараз. Іноді у табору немає виходу, і вони живуть за рахунок дітей, вірніше посібників на дітей”, – каже Козир.

За її словами, молоді жінки народжують дітей, деякі навіть відмовляються від них, але відмовників тут же всиновлюють бабусі. Дитина залишається в родині, а допомога на усиновлену більше. Правда, самі роми зізнаються, що соціальні картки часом відбирають барони, а їм самим дістаються копійки.

Також роми на Закарпатті часто жебракують по смітниках.

“Тут і сортування сміття не потрібно, вони самі все поділяють. Папір і картон окремо, метал окремо, тепер ще пластик збирають. Іноді від вмісту сміттєвого контейнера нічого не залишається. Потім все це добро вони розвозять по пунктам прийому на возах, запряжених кіньми” , – розповідає нам місцевий житель Золтан Ткач.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, у Києві в парку “Голосіївський” роми захопили частину 122 лісового кварталу. Тут вони облаштували кустарні приміщення, землянки, печі, а територія навколо засмічується продуктами життєдіяльності та побутовими відходами.

Нагадаємо, 21 квітня члени націоналістичної організації С14 розібрали і спалили табір ромів на Лисій горі в Києві. Активіст організації С14 Сергій Мазур заявив, що роми покинули Лису гору “після переконливих законних аргументів”.

Раніше члени націоналістичної організації “Немезіда” спалили у Києві кілька будинків сімей ромів на Русанівських садах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: