Сила в правді

Навігація
Головна Новости Forbes може повернутися на український медіа-ринок

Forbes може повернутися на український медіа-ринок

Forbes може повернутися на український медіа-ринок
в Новости/Світська правда

Агентство Be-it, яке займається корпоративними комунікаціями Forbes Media повідомило про те, що Forbes Media LLC продовжує вести переговори з потенційними ліцензіатами в Україні, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Як повідомлялося, 31 травня Апеляційний суд Києва виніс рішення про те, що Forbes Media діяв правомірно, розірвавши угоду з Українським медіахолдингом (УМХ). Це рішення доповнило ряд обов’язкових до виконання міжнародних рішень, які протягом кількох років були винесені на користь Forbes Media, говориться в повідомленні.

Відзначимо, що це вже четвертий суд виніс рішення про правомірність дій по розірванню ліцензійної угоди з медіа-холдингом УМХ.

Згідно ряду рішень, УМХ і пов’язаним структурам забороняється публікувати журнал Forbes в Україні, підтримувати сайт і здійснювати інші дії на будь-якій платформі, яка включає торгову марку, логотип або контент Forbes. Forbes Media володіє товарними знаками Forbes в Україні та інших країнах.

“Forbes є одним з найпотужніших медійних і маркетингових брендів в світі, і ми продовжуємо вести переговори з потенційними ліцензіатами в Україні, які втілять в життя нашу фірмову журналістику, маркетинг і заходи”, – зазначив старший радник з міжнародних справ Forbes Media Том Вольф.

“Ми раді, що Апеляційний суд м. Києва підтримав міжнародне арбітражне рішення, яке захищає нашу торгову марку в регіоні”, – додав Вольф.

Forbes – американський фінансово-економічний журнал, одне з найбільш авторитетних і відомих економічних друкованих видань в світі. Заснований в 1917 році Берті Чарлзом Форбсом.


Нагадаємо, чоловічий журнал Maxim назвав ім’я «найгарячішої» жінки 2018 року. На обкладинці спеціального випуску Hot 100 виявилася 25-річна американська модель і актриса Кейт Аптон, що володіє четвертим розміром грудей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новости

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: