Сила в правді

Навігація
Головна Новини Історія стрімкого збагачення помічника судді Вищого спеціалізованого суду: деталі

Історія стрімкого збагачення помічника судді Вищого спеціалізованого суду: деталі

За час роботи в суді сімейні статки Дениса Жабокрика суттєво зросли, не дивлячись на невелику зарплату

Історія стрімкого збагачення помічника судді Вищого спеціалізованого суду: деталі
в Новини/Політична правда

Помічник судді Денис Жабокрик працює у Вищому спеціалізованому суді з розгляду цивільних і кримінальних справ. За час його роботи в суді сімейні статки Жабокриків – зросли.

Про це стало відомо “Народній Правді” з декларацій працівника суду, який має цікаві родинні суддівські зв’язки.

В минулому році Денис Жабокрик заробив у Вищому спеціалізованому суді з розгляду цивільних і кримінальних справ 285 тисяч гривень. Дружина отримала 72 тисячі гривень  в ТОВ “Васбергер” та 53 тисячі в “Експрес Альянс”.

Денис Жабокрик декларує, що торік позичив 800 тисяч гривень у Романа Самсіна. Роман – до 2015 року працював суддею Київського апеляційного господарського суду. Роман Самсін – син Ігоря Леоновича Самсіна, який минулого року покинув Верховний суд України.  

Тетяна Самсіна, мама Романа Самсіна, – тітка Наталії Осаулової. Наталія Осаулова – суддя Фастівського міського суду Київської області. Її чоловік, Андрій Осаулов, працює суддею Шевченківського районного суду міста Києва.

Ще одну позику в 400 тисяч гривень Денис Жабокрик позичив у Олександра Руби, власника компанії “ДЬЮТІ ФРІ ПІ ДЖЕЙ ЮКРЕЙН”.

Денис Жабокрик володіє однією земельною ділянкою в Чернігівській області. Рік набуття права власності – 2007. З 2013 року Денис Жабокрик і його дружина, Ольга Жабокрик, придбали квартиру на 125 кв. м. в Петропавлівській Борщагівці. А минулого року подружжя Жобокриків приватизувало будинок майже на 150 кв. м. в Петропавлівській Борщагівці. В декларації вказана ціна дому – 1 мільйон 212 тисяч гривень. Торік придбали і земельну ділянку на 410 кв.м. за 170 тисяч гривень  в Петропавлівській Борщагівці.

Як свідчить Реєстр речових прав на ім’я Жабокрика Дениса Анатолійовича записана квартира у смт. Чабани Києво-Святошинського району Київської області. Покупка відбулася ще 2008 року, проте інформації про цю нерухомість у деклараціях помічника судді нема.

З 2014 року у власності подружжя Жабокриків – Nissan Qashqai  2014 р.в, причіп Tiki Treiler C-250 2009 р.в. З 2011 року Ольга Жабокрик володіє Toyota Avensis 2011 р.в.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: