Сила в правді

Навігація
Головна Новости Людство почало тупішати: вчені зробили несподівану заяву

Людство почало тупішати: вчені зробили несподівану заяву

Зміни вчені пов'язують із забрудненням навколишнього середовища і зі змінами в способі життя людей

Людство почало тупішати: вчені зробили несподівану заяву
в Новости/Соціальна правда

Норвезькі вчені встановили, що інтелект людства поступово знижується. Висновки зроблені на підставі результатів тестів IQ за останні десятиліття.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Фрази.

Вчені відзначили, що зростання інтелекту людства був зафіксований в першій половині двадцятого століття і навіть отримав назву «ефект Флінна». Це феномен в статистиці, коли коефіцієнт інтелекту поступово підвищується протягом кількох років в окремих країнах і у всьому світі взагалі. Серед факторів, що вплинули на зростання IQ, називалися поліпшення харчування, охорони здоров’я і освіти, викликані науково-технічним прогресом.

При цьому вчені виявили, що через деякий час після Другої світової війни IQ почав знижуватися. Відзначається, що за покоління IQ знижувався приблизно на сім пунктів. Такі зміни вчені пов’язують із забрудненням навколишнього середовища і із змінами в способі життя людей взагалі.


Нагадаємо, випробування показали, що порція морозива, яка з’їдається людьми на сніданок з певною регулярністю протягом тривалого часу, поліпшує інтелектуальні здібності людей (про що свідчать тести).

Нагадаємо також, що проводять по одній годині в день за медитаціями люди стійкіші перед зниженням інтелектуальної діяльності у літньому віці. Вперше доведено, що медитація дозволяє літнім людям зберігати гостроту розуму.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новости

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: