Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда NASA погрожують судом через "місячний пил": подробиці

NASA погрожують судом через “місячний пил”: подробиці

NASA погрожують судом через “місячний пил”: подробиці
в Закордонна правда/Новини

Американка Лаура Мюррей Чікко подала судовий позов проти NASA, побоюючись, що аерокосмічне агентство відніме у неї цінний флакончик з місячним пилом. Ще в 10-річному віці вона отримала його від Ніла Армстронга. При цьому агентство поки не намагалося відібрати у Лаури місячний сувенір, але подібні випадки вже відбувалися. Тож жінка вирішила вжити заходів заздалегідь.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Gizmodo.

Ніл Армстронг – перша людина, яка ступила на Місяць –  був знайомий з батьком Лаури Томом Мюрреєм. Через нього Армстронг і передав сувенір, супроводивши його коротким письмовим побажанням, написаним на звороті візитки Тома, і підкріпленим підписом астронавта.

Експерти вже провели перевірку обох предметів на справжність. Вони прийшли до висновку, що записка дійсно була написана рукою Ніла Армстронга. А ось з приводу зразків місячного пилу фахівці чіткої відповіді не дали. Вони не виключають, що вміст флакона дійсно було доставлено з супутника Землі, але і підтвердити його походження не можуть.

Превентивний позов може здатися занадто радикальним заходом, але привід для занепокоєння у жінки є. Офіційні інструкції NASA говорять, що “місячні зразки є власністю уряду Сполучених Штатів”.

При цьому деяким вченим дійсно не завадив би пил з флакончика Мюррей Чікко. Так, минулого місяця дослідники з Медичної школи університету в Стоуні Брук (штат Нью-Йорк) опублікували роботу, присвячену загрозі, яку місячний пил несе для здоров’я людини. Однак вченим не вдалося отримати зразки для своїх експериментів і довелося засновувати свої висновки на симуляції.

У минулому році в США завершився суд між NASA і мешканкою штату Іллінойс Ненсі Лі Карлсон. Предметом розгляду була сумка, що містила сліди місячного пилу. Жінка придбала її на державному аукціоні, куди предмет потрапив помилково. Вона відправила сумку в NASA для перевірки автентичності. Вивчивши сумку, представники агентства не захотіли її повертати. Однак суд прийняв рішення на користь жінки і повернув їй предмет.


Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що з’явилися чарівні фото планети Земля з нового супутника NASA.

Також повідомлялося, що NASA знайшло на планеті Марс нові докази, що на Червоній планеті колись було життя.

Раніше американське космічне Агентство оприлюднило 360-градусне відео, за допомогою якого можна “здійснити прогулянку” центром Чумацького Шляху.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: