Сила в правді

Навігація
Головна Новини Організатору тітушек умовний термін замінили 5 роками ув’язнення

Організатору тітушек умовний термін замінили 5 роками ув’язнення

Організатору тітушек умовний термін замінили 5 роками ув’язнення
в Новини/Соціальна правда

Керівник «тітушек» Юрій Крисін засуджений судом до п’яти років позбавлення волі за причетність до вбивства журналіста В’ячеслава Веремія. Про це повідомила адвокат матері журналіста Вікторія Дейнека, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Апеляційний суд міста Києва задовольнив частково скаргу прокуратури і представників потерпілої сторони на рішення Шевченківського районного суду міста Києва, яким Юрій Крисін був визнаний винним у побитті журналіста В’ячеслава Веремія, і призначив КРИСІН міру покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з відстрочкою покарання терміном на 2 роки .

Початок терміну покарання Крисіна враховувати з дати прийняття даного вироку – 13 червень 2018 року “, – заявив головуючий у справі суддя Микола Ященко.

“Зарахувати Крисіну час попереднього ув’язнення в даному кримінальному провадженні за період з 28 березня 2014 року по 26 травня 2014 по правилу частини 5 статті 72 Кримінального кодексу України в редакції закону від 26.12.2015 року з розрахунку один день попереднього ув’язнення за два дні позбавлення волі “, – додав він.

За словами Дейнеки, апеляція вказала, що з поведінки Крисіна навіть в Апеляційному суді не було видно, що він щиро розкаявся. Також вона додала, що в попередньому вироку суд вказував каяття як пом’якшувальну обставину.

Крім того, Криcін жодним чином не намагався усунути важкі для Веремія наслідки, що, як пояснила адвокат, також стало підставою для апеляції.

Нагадаємо, керівник “тітушок” та вбивця майданівців під час революції Гідності Юрій Крисін переховувався у дитячому відділенні Інституту серця, яким завідує український кардіохірург Борис Тодуров. Попри те, що потрапити до відділення вроджених вад серця для дітей надзвичайно складно, співучаснику вбивства українського журналіста В’ячеслава Веремія надали у розпорядження окрему кімнату. Активісти з НацКорпусу та С14, прийшли у дитяче відділення як звичайні відвідувачі, принесли кульки, мандарини. А коли потрапили до кімнати, хтось хлюпнув Крисіну зеленкою просто в обличчя.


Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, тема навколо винесення вироку фігуранту справи про вбивство у лютому 2014-го року журналіста газети “Вести” В’ячеслава Веремія набуває резонансу. ГПУ вже внесла апеляцію на м’яке рішення Шевченківського райсуду столиці, котрий вирішив фактично відпустити на свободу Юрія Крисіна на прізвисько “Шкаф” — одного з ватажків “тітушок”, які побили бейсбольними битами, а потім застрелили журналіста. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: