Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда Порошенко назвав “Північний потік-2” політичним проектом РФ

Порошенко назвав “Північний потік-2” політичним проектом РФ

Порошенко назвав “Північний потік-2” політичним проектом РФ
в Економічна правда/Новости

Президент України Петро Порошенко на відкритті Трансанатолійського газопроводу (TANAP), яке відбулося в Туреччині, виступив зі зверненням про те, що проект газопроводу Північний потік-2 спрямований на те, щоб залишити Україну без грошей на фінансування своєї оборони.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на його сторінку в Twitter.

На заході був присутній президент України Петро Порошенко, який оцінив значення проекту TANAP, а також висловився про будівництво газопроводу “Північний потік-2”, заявивши, що глава РФ Володимир Путін порядку десяти років використовує енергетичні ресурси як інструмент для тиску на енергетичну незалежність інших держав з метою впливати на їх внутрішню політику.

А для того, щоб залишити Україну без грошей на фінансування нашої оборони.

Він висловив переконання, що спільними зусиллями можна зупинити будівництво Північного потоку-2. “Тому що це абсолютно політиканський проект, спрямований проти України”, – підсумував Порошенко.

Ми повинні розуміти, що в 2014 році Путін не пішов далі через те, що в результаті повномасштабної агресії проти нашої держави зупиниться газотранспортна мережа.

Путін перестане отримувати від Європи сплату за газ, який транзитом перекачується через територію України, а ця сума тільки в минулому році дорівнювала 30 млрд доларів. І Росія без цих 30 млрд не проживе “, – зазначив Порошенко.


Нагадаємо, Верховна Рада закликала світову спільноту вжити заходів проти будівництва газопроводу “Північний потік 2”. За словами спікера українського парламенту Андрія Парубія, наявність транзитного газопроводу, по якому російський газ постачається до Європи, стало стримуючим фактором для Кремля при ухваленні рішення про повномасштабне вторгнення в Україну.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: