Сила в правді

Навігація
Головна Новости Савченко звернулася з проханням до Путіна

Савченко звернулася з проханням до Путіна

в Новости/Політична правда

У середу, 13 червня, народний депутат України Надія Савченко, яка знаходиться під арештом в СІЗО Служби безпеки України в Києві, звернулася до президента РФ Володимира Путіна з листом, в якому просить про помилування українських політв’язнів.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на сторінку нардепа в Фейсбуці.

Фотокопія листа на бланку народного депутата України розміщена, до звернення додається список прізвищ українських політв’язнів, які перебувають на території Росії (всього 66 осіб).

Савченко звернулася з проханням до Путіна

Савченко звернулася з проханням до Путіна

Савченко звернулася з проханням до Путіна

Лист направлено за адресою: Москва, вул. Іллінка, 23/16, під’їзд 11, – де знаходиться приймальня президента РФ.

“Виняткова ситуація, яка склалася навколо долі моїх співвітчизників, громадян України, які зараз перебувають в місцях позбавлення волі Російської Федерації, життя і здоров’я яких зараз знаходяться в серйозній небезпеці, а час йде на лічені дні, а то й години, коли ще є можливість зберегти їм життя, не може не змусити мене звернутися особисто до Вас, за допомогою відкритого листа, з щирим проханням від мене особисто, від імені моїх виборців, від імені кожного небайдужого в Україні і в усьому світі до долі українськи х укладених в Росії, звільнити громадян України, які перебувають в російських в’язницях і слідчих ізоляторах, будь-яким правовим способом “, – йдеться в листі Н.Савченко.

За її словами, “такий Ваш жест доброї волі, як глави Російської Федерації”, продемонстрував би світу бажання допомогти українським громадянам побачити свої сім’ї і близьких, повернутися додому і показати, що “життя людини є найвищою цінністю для російського народу і його представників у владі “.

Н.Савченко також запевнила, що ніколи не скоювала злочинів проти народу РФ і ніколи не зверталася до В.Путіна з проханням про її помилування.

У списку вказані, зокрема, Олег Сенцов, Роман Сущенко, Олександр Кольченко, Володимир Балух, Микола Карпюк, Станіслав Кліх, Павло Гриб, Олександр Шумков, Руслан Зейтуллаев, Рустем Ісмаїлов, вмираючи есерів і ін.


Нагадаємо, служба безпеки України заявляє, що психофізіологічна експертиза із застосуванням поліграфа, яку було проведено щодо депутата Верховної Ради Надії Савченко, підтвердила в неї наявність намірів насильницького повалення влади, зокрема її наміри здійснити теракт в урядовому кварталі та будівлі Верховної Ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новости

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: