Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Силовики РФ “замовкли” перед ЧС-2018

Силовики РФ “замовкли” перед ЧС-2018

Силовики РФ “замовкли” перед ЧС-2018
в Закордонна правда/Новини

Одразу кілька видань навели приклади того, що силовики перестали публікувати новини про свою роботу, крім повідомлень про проведені профілактичні заходи. Також журналісти та громадські діячі в Росії звернули увагу на зміни в інформаційній політиці силових структур країни.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на російське видання Znak.


Російські ЗМІ промоніторили повідомлення прес-служби МВС, Слідчого комітету та інших структур, зокрема інспекції з контролю за ситуацією на автошляхах (ГИБДД). На підставі отриманих даних було зроблено висновок про те, що силовики отримали негласну вказівку оприлюднювати лише нейтральну і позитивну інформацію щодо подій у РФ.

Зокрема, на “будь-якому з регіональних сайтів МВС новини, які включають в себе слово “затриманий”, “затримана”, “затримали” закінчуються 5-6 червня. Прес-служба СК не змогла обійти увагою розслідування катастрофи катамарана на Волзі та смерть 13-річного підлітка в Ставропольському краї. Інші повідомлення з тими ж словоформами про затримання припинили з’являтися 9 червня”, – повідомляється на сайті.

Також журналісти оперують інформацією з особистих бесід із поліцейськими і прокурорами, де ті розповіли, що “їм було спущено вказівку не публікувати “негатив”, тобто будь-які новини про те, що відбувається в регіонах Росії”. Також працівники мас-медіа звернули увагу на те, що від силових структур перестали надходити традиційні щоденні зведення. На офіційні запити щодо цієї ситуації у міністерстві внутрішніх справ Росії досі нічого не відповіли.

У приватних розмовах працівники поліції і прокуратури на Уралі підтверджують, що їм зверху дано вказівку не ділитися з пресою негативними приводами. Така ж установка отримана прес-службами правоохоронних органів на Сахаліні.

Інтернет видання направило в МВС Росії офіційний запит щодо «блоку» на негативні новини, однак відповіді на нього поки не послідувало.


Нагадаємо, НАРОДНА ПРАВДА повідомляла про розклад матчів та фото стадіонів Чемпіонат світу – 2018 у Росії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: