Телеканал “Інтер” знову засвітився у сепаратистському скандалі

Телеканал “Інтер” знову засвітився у сепаратистському скандалі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Києві з’явилися сітілайти, які рекламують трансляцію російського Чемпіонату світу з футболу на телеканалах групи “Інтер“. Примітно, що агітацію написано російською мовою.

Про це написав ветеран боїв на Донбасі легендарний “Джексон” (Євген Терехов) на своїй сторінці у Facebook, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

“Мда… Додати Більше нічого… 12 червня 2018 рік. Київ… Для тих хто не знає, інформую: у нас війна з Росією”, – підкреслив він.


Телеканал “Інтер” знову засвітився у сепаратистському скандалі Телеканал “Інтер” знову засвітився у сепаратистському скандалі


До слова, інші користувачі також обурені цим фактом.

“Інтер” випробовує нерви патріотів на міцність?”, “Провокує”, “Треба щось з цим робити”, “А у кого канал “Інтер” купив ліцензію на показ ЧС?” “Що дивного? “Інтер” – Росія… “Росія – “Інтер”. Майже синоніми…Війни ж у нас нема, у нас – АТО”, – наголошують у мережі.


Телеканал “Інтер” знову засвітився у сепаратистському скандалі


Нагадаємо, національна рада України з питань телебачення і радіомовлення призначила перевірку телеканалу “Інтер” за трансляцію 9 травня концерту “Перемога. Одна на всіх”. На думку СБУ, висловлювання ведучих концерту містили ознаки пропаганди, яка спотворює уявлення про окремі аспекти історичного розвитку України, дискредитує сучасні процеси в державі, пов’язані з декомунізацією і становленням національної ідентичності.

Нагадаємо також, окрім трансляцій матчів Чемпіонату світу з футболу телеканал “Інтер” покаже і сюжети з місця проведення в Росії. Сюжети з Росії будуть транслюватися щодня в програмі “Ранок з “Інтером”. Знімальні групи програми побувають у всіх містах, що приймають ЧС-2018.

Джерело: Народна Правда