Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Цукерберг розповів, як Facebook стежить за своїми користувачами

Цукерберг розповів, як Facebook стежить за своїми користувачами

Цукерберг розповів, як Facebook стежить за своїми користувачами
в Закордонна правда/Новини

Глава компанії Facebook Марк Цукерберг передав Конгресу США повний звіт про засоби і методи стеження за своїми користувачами, передає НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на Daily Mail.

Методи за допомогою яких Facebook шпигує за своїми користувачами включають в себе відстеження рухів миші, реєстрацію рівнів заряду батарей і моніторинг пристроїв поблизу користувача, які знаходяться в одній мережі, а також аналіз встановлених плагінів і вільного місця в пам’яті комп’ютерної техніки.

Цукерберг розповів, як Facebook стежить за своїми користувачами

Також соцмережа аналізує “контактну інформацію”, таку як: “телефонна книга”, “журнал дзвінків” і “журнал SMS” для користувачів Android.

Більш того Facebook зберігає і аналізує інформацію про місцезнаходження GPS, фотографії GPS, яку він знайде в налаштуваннях вашого пристрою.

Не забуває він і про інформацію про комп’ютери, телефони, підключених телевізорах та інших пристроях, підключених до мережі, а також про вашому постачальнику інтернет-послуг або мобільному операторі.

Звіт на 454 сторінках був підготовлений у відповідь на питання, задані Марку Цукербергу під час його виступу перед Конгресом в квітні.


Нагадаємо, в Facebook стався збій, через помилки настройки даних облікові записи 14 млн користувачів були змінені без відома їх власників. Через це повідомлення і матеріали, які дані особи розміщували в Facebook, вважаючи, що їх побачать тільки невелика група людей, стали доступні всім бажаючим.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: