Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда У Британії прийняли план щодо виходу країни з ЄС

У Британії прийняли план щодо виходу країни з ЄС

У Британії прийняли план щодо виходу країни з ЄС
в Закордонна правда/Новости/Політична правда

Нижня палата парламенту Великобританії з мінімальною перевагою схвалила план по виходу країни з Євросоюзу. Голоси знову розділилися майже порівну – 324 проти 298.

Прем’єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей домоглася підтримки, проте була змушена піти на поступки противникам Brexit. Зокрема, в рядах Консервативної партії, яку вона представляє. В результаті парламент отримає більше контролю за процесом виходу Британії з ЄС. Після парламентських виборів минулого року, консерватори мають у своєму розпорядженні мінімальну більшість в Палаті представників.


Перехідний період, під час якого Лондону і Брюсселю належить домовитися про майбутнє партнерство, почнеться після офіційного виходу Великобританії з ЄС (у березні наступного року) і займе 21 місяць. Протягом цього часу британська сторона не зможе брати участь в ухваленні рішень. Але продовжить дотримуватися правил ЄС, робити внески в його бюджет і визнавати рішення суду. Крім того, Лондон залишиться учасником загальноєвропейського ринку і митного союзу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: