Сила в правді

Навігація
Головна Новини Україна стала членом одного з ключових органів ООН

Україна стала членом одного з ключових органів ООН

Україна стала членом одного з ключових органів ООН
в Новини/Політична правда

Під час голосування Генеральна Асамблея ООН обрала Україну до складу Економічної і Соціальної Ради ООН (ЕКОСОР) на 2019-2021 роки.

Членство України підтримали 176 держав, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Укрінформ.

За словами постпреда України при ООН Володимира Єльченка, членство в ЕКОСОР сприятиме реалізації найкращих світових практик у сфері соціально-економічних реформ. Окрім цього, планується активніше використовувати потенціал ООН для розв’язання актуальних гуманітарних проблем в Україні.

Уточнюється, що протягом 2019 року ЕКОСОР зосереджуватиметься на розбудові рівноправного та інклюзивного суспільства, зокрема забезпеченні гендерної рівності, посиленні соціального захисту людей з особливими потребами, поліпшенні гуманітарної ситуації в зонах конфліктів, підтримці малого та середнього підприємництва та боротьбі зі зміною клімату.

Варто зазначити, що ЕКОСОР – один із шести ключових органів ООН, який відповідає за координацію діяльності ООН та її спеціалізованих установ в економічній та соціальній сферах. Зокрема він уповноважений скликати спеціальні засідання через надзвичайні ситуації гуманітарного характеру. До складу Ради входять 54 держави-члени ООН.

Востаннє Україна обиралася до складу ЕКОСОР на період 2010-2012 років.


Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, за словами Павла Клімкіна, країни “Великої сімки” (G7) заявили про підтримку українського варіанту розміщення миротворців ООН на Донбасі. Крім того, вони виступили із засудженням дій РФ. 

Додамо, що миротворча місія на Донбасі може так і не з’явиться, тому що це багатьом невигідно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: