Сила в правді

Навігація
Головна Новини Українцям дозволили замінити касові апарати на планшети і телефони: деталі нововведення

Українцям дозволили замінити касові апарати на планшети і телефони: деталі нововведення

Українцям дозволили замінити касові апарати на планшети і телефони: деталі нововведення
в Новини/Соціальна правда

Кабінет міністрів запустив пілотний проект по використанню смартфонів і планшетів як новітніх касових апаратів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомила в. о. міністра фінансів України Оксана Маркарова на своїй сторінці в Facebook.

Дане рішення було прийнято на засіданні уряду сьогодні, 13 червня.

“Тільки що КМУ прийняв дві постанови. Перша спрощує використання касових апаратів (РРО), друга – запускає пілотний проект реєстрації та експлуатації новітніх моделей і технологій в цій сфері (мобільні телефони, планшети, ноутбуки та інші засоби комунікації)”, – написала в. о. міністра.


Українцям дозволили замінити касові апарати на планшети і телефони: деталі нововведення


За словами Маркарової, зараз підприємець реєструє касовий апарат близько 5 днів, а його вартість становить від 5 до 20 тис. Крім того, ремонт і технічне обслуговування щомісяця теж коштує грошей. А також доводиться до заяви подавати технічні паспорти і безліч доповнень.

“Ми прагнемо максимально зменшити дискомфорт від необхідності використовувати РРО, щоб бізнес хоча б в цих питаннях не мав додаткового головного болю і почав активно виходити з “тіні”, – підсумувала Маркарова.

За інформацією видання “Лівий Берег”, в ході презентації в. о. міністра фінансів Оксана Маркарова повідомила, що реєстрація нових касових апаратів буде скорочена з 5 до 1 дня, а також буде проводитися на підставі однієї лише заяви. За її словами, в якості РРО можуть бути використані мобільні телефони або планшети. Крім того, буде запущений державний реєстр виробників і постачальників РРО.

Також дане нововведення буде сприяти використання РРО серед суб’єктів господарювання, які обирають спрощену систему оподаткування. Крім того, це дозволить здійснювати віддалений контроль за здійсненням розрахунків і оборотом товарів на підприємстві.

Пілотний проект необхідний для вивчення помилок і виправлення їх в ході роботи за новими правилами.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, Кабінет міністрів вирішив не піднімати ціни на газ для населення як мінімум в найближчі 2 місяці.

Також повідомлялося, що Кабмін дозволить українкам працювати на шкідливих роботах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: